Oferta

oferta-wesela
IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
oferta-imprezy
EVENTY FIRMOWE
oferta-tort
BALE
oferta-zespol
CATERING

Imprezy okolicznościowe, chrzty, wesela, jubileusze


Uroczystości rodzinne są wyjątkowe i zasługują na niepowtarzalną oprawę. W UNICORN zajmiemy się Waszą imprezą od A do Z i zadbamy o każdy jej szczegół: przygotujemy propozycje menu uwzględniając Wasze potrzeby i oczekiwania, zapewnimy doskonałą kuchnię, dekoracje i oprawę florystyczną oraz miłą, profesjonalną obsługę.

Zadzwoń lub napisz do nas, aby uzyskać szczegółową ofertę.


OFERTA WESELNA | MENU KOMUNIJNE

Eventy firmowe, konferencje, kongresy


Przestronne wnętrza UNICORN Restaurant to doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju eventów firmowych. Oferujemy kompleksową obsługę wydarzeń biznesowych. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi i elastyczności realizujemy zarówno kameralne spotkania, jak i eventy na dużą liczbę uczestników – wszystkie zlecenia traktujemy z jednakową starannością i profesjonalizmem, gwarantując najwyższy poziom świadczonych usług. W ramach obsługi eventów oferujemy: poczęstunek w formie bufetu, serwowany lunch, elegancki koktajl lub uroczystą galę. Istnieje możliwość organizacji eventów w salach konferencyjnych Hipodromu lub na antresoli - z widokiem na tereny zielone obiektu.


MENU PRZERW KAWOWYCH

Bale sylwestrowe, karnawałowe, studniówkowe


Niezwykłe otoczenie restauracji UNICORN tworzy niezapomniany klimat, idealny na organizację nastrojowego balu. Wyśmienite jedzenie w połączeniu z niepowtarzalnymi wnętrzami obiektu sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających gości. Oferujemy kompleksową organizację imprez: doskonałą kuchnię, dekoracje, oprawę muzyczną.

Zadzwoń lub napisz do nas, aby uzyskać szczegółową ofertę.

Catering


Oferujemy kompleksowe przygotowanie imprez okolicznościowych poza naszą restauracją – w dowolnej wskazanej lokalizacji lub w plenerze (w namiocie bankietowym). Zapewniamy wyżywienie w pełnym zakresie: śniadania, lunche, kolacje, bankiety. Dania mogą być serwowane w formie bufetu lub a'la carte.

Zadzwoń lub napisz do nas, aby uzyskać szczegółową ofertę.

Imprezy i wydarzenia masowe


Planujesz wydarzenie na kilka tysięcy uczestników? Jesteśmy bezkonkurencyjni jeśli chodzi o takie wyzwania. Członkowie zespołu UNICORN posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze imprez masowych, podczas których przygotowywali i serwowali posiłki dla wielu tysięcy osób. Nasza restauracja dysponuje ogromną, nowoczesną kuchnią oraz zapleczem technicznym i logistycznym niezbędnym do realizacji tego typu zleceń.
W przypadku realizacji usług cateringowych powyżej 3000 osób działamy w konsorcjum z firmami PHU Panorama Gdańsk, Eko Party Serwis Gdańsk, PPHU Kosiński Gdańsk

masowe-001